Dannebrog UK flag

spacer  
Detailpriser EUR med 25% MOMS
DKK NOK SEK
Intet oprettelsesgebyr. Ingen løbende abonnementsbetaling.
Priser og betingelser kan under særlige omstændigheder, primært ved større mængder trafik, forhandles individuelt.
Produkt AntalOpret
 SMS til Danmark 10,030
 SMS til udlandet 10,136
 SMS, kontooprettelse 10,000
 SMS, n√łgleord 18,492
 SMS, oplysning om nummer  10,015
BeskrivelseTLDÅrRegistr.
 Afghanistan13930,136
 Albania133550,136
 Algeria162130,136
 American Samoa1316840,136
 Andorra133760,136
 Angola132440,136
 Anguilla1312640,136
 Antigua & Barbuda1312680,136
 Argentina13540,136
 Armenia133740,136
 Aruba132970,136
 Australia16610,136
 Austria13430,136
 Azerbaijani Republic139940,136
 Bahamas1312420,136
 Bahrain139730,136
 Bangladesh138800,136
 Barbados1312460,136
 Belarus133750,136
 Belgium13320,136
 Belize135010,136
 Benin132290,136
 Bermuda1314410,136
 Bhutan139750,136
 Bolivia135910,136
 Bosnia Herzegovina133870,136
 Botswana132670,136
 Brazil16550,136
 British Virgin Islands1612840,136
 Brunei Darussalam136730,136
 Bulgaria163590,136
 Burkina Faso132260,136
 Burundi132570,136
 Cambodia168550,136
 Cameroon132370,136
 Canada1312040,136
 Canada1312260,136
 Canada1312500,136
 Canada1312890,136
 Canada1313060,136
 Canada1314030,136
 Canada1314160,136
 Canada1314180,136
 Canada1314380,136
 Canada1314500,136
 Canada1315060,136
 Canada1315140,136
 Canada1315190,136
 Canada1315810,136
 Canada1315870,136
 Canada1316040,136
 Canada1316130,136
 Canada1316470,136
 Canada1317050,136
 Canada1317090,136
 Canada1317780,136
 Canada1317800,136
 Canada1318070,136
 Canada1318190,136
 Canada1318670,136
 Canada1319020,136
 Canada1319050,136
 Cape Verde132380,136
 Cayman Islands1313450,136
 Central African Republic132360,136
 Chile13560,136
 China13860,136
 Colombia16570,136
 Congo162420,136
 Cook Islands136820,136
 Costa Rica135060,136
 Cote d'Ivoire132250,136
 Cuba13530,136
 Cyprus133570,136
 Czech Republic164200,136
 Denmark13450,030
 Djibouti132530,136
 Dominica1317670,136
 Dominican Republic1618090,136
 Ecuador135930,136
 Egypt16200,136
 El Salvador135030,136
 Equatorial Guinea132400,136
 Estonia163720,136
 Ethiopia132510,136
 Falkland Islands165000,136
 Faroe Islands132980,136
 Fiji136790,136
 Finland133580,136
 France13330,136
 French Guyana135940,136
 French Polynesia166890,136
 Gabon132410,136
 Gambia132200,136
 Georgia139950,136
 Germany16490,136
 Ghana132330,136
 Gibraltar133500,136
 Greece13300,136
 Greenland132990,136
 Grenada1314730,136
 Guadeloupe165900,136
 Guam1316710,136
 Guatemala135020,136
 Guinea132240,136
 Guinea-Bissau132450,136
 Guyana135920,136
 Haiti135090,136
 Honduras135040,136
 Hong Kong138520,136
 Hungary16360,136
 Iceland133540,136
 India13910,136
 Indonesia16620,136
 Inmarsat13870,136
 Iran16980,136
 Iraq139640,136
 Ireland163530,136
 Israel139720,136
 Jamaica1318760,136
 Japan13810,136
 Jordan169620,136
 Kazakhstan13770,136
 Kenya132540,136
 Kiribati136860,136
 Kosovo1338140,136
 Kroatien133850,136
 Kuwait139650,136
 Kyrgyzstan139960,136
 Laos138560,136
 Latvia163710,136
 Lebanon139610,136
 Lesotho132660,136
 Liberia162310,136
 Libya132180,136
 Liechtenstein134230,136
 Lithuania133700,136
 Luxembourg133520,136
 Macau138530,136
 Madagascar132610,136
 Malawi132650,136
 Malaysia13600,136
 Maldives139600,136
 Mali132230,136
 Malta133560,136
 Martinique165960,136
 Mauritania162220,136
 Mauritius132300,136
 Mayotte132690,136
 Mexico13520,136
 Moldova133730,136
 Monaco133770,136
 Mongolia139760,136
 Montenegro163820,136
 Montserrat1316640,136
 Morocco132120,136
 Mozambique132580,136
 Namibia162640,136
 Nepal139770,136
 Netherlands16310,136
 Netherlands Antilles135990,136
 New Caledonia136870,136
 New Zealand13640,136
 Nicaragua135050,136
 Niger132270,136
 Nigeria132340,136
 Northern Mariana Islands1316700,136
 Norway13470,136
 Oman169680,136
 Pakistan13920,136
 Palau136800,136
 Panama135070,136
 Papua New Guinea136750,136
 Paraguay135950,136
 Peru13510,136
 Philippines13630,136
 Poland13480,136
 Portugal133510,136
 Puerto Rico1317870,136
 Puerto Rico1319390,136
 Quatar139740,136
 Reserved169700,136
 Reunion132620,136
 Romania16400,136
 Russia1370,136
 Rwanda132500,136
 Saint Kitts and Nevis1318690,136
 Saint Lucia1317580,136
 Saint Vincent and the Grenadines1317840,136
 Samoa136850,136
 San Marino163780,136
 Sao Tome and Principe162390,136
 Saudi Arabia169660,136
 Senegal132210,136
 Serbia133810,136
 Seychelles132480,136
 Sierra Leone162320,136
 Singapore16650,136
 Slovakia164210,136
 Slovenia133860,136
 Solomon Islands166770,136
 Somalia132520,136
 South Africa13270,136
 South Korea13820,136
 Spain16340,136
 Sri Lanka13940,136
 Sudan132490,136
 Suriname135970,136
 Swaziland132680,136
 Sweden13460,136
 Switzerland16410,136
 Syrian Arab Republic139630,136
 Taiwan138860,136
 Tajikistan139920,136
 Tanzania132550,136
 Tchad132350,136
 Thailand13660,136
 The Former Yugoslav Republic of Macedonia133890,136
 Thuraya Sat13882160,136
 Timor136700,136
 Togolese Republic132280,136
 Tonga136760,136
 Trinidad&Tobago1318680,136
 Tunisia132160,136
 Turkey16900,136
 Turkmenistan139930,136
 Turks and Caicos Islands1316490,136
 Uganda132560,136
 Ukraine163800,136
 United Arab Emirates139710,136
 United Kingdom13440,136
 Uruguay135980,136
 US Virgin Islands1313400,136
 USA1310,136
 Uzbekistan139980,136
 Vanuatu136780,136
 Vatican City State13390,136
 Venezuela13580,136
 Vietnam16840,136
 Yemen139670,136
 Zambia162600,136
 Zimbabwe132630,136

Intet oprettelsesgebyr. Ingen løbende abonnementsbetaling.
Priser og betingelser kan under særlige omstændigheder, primært ved større mængder trafik, forhandles individuelt.